پنج‌شنبه, 7 اسفند 1399
  • ساعت : ۱۳:۵۵:۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ 
  • کد خبر : ۸۳۳۸۲
مدیریت بیماری كرونا در البرز مورد تقدیر ستاد ملی قرار گرفت/طالقان در وضعیت آبی و سایر شهرستان های البرز در شرایط زرد هستند
گروه های حساس در اولویت تزریق واکسن قرار می گیرند/همراهی مجموعه استان برای مقابله با کرونا قابل تقدیر است/مردم همچنان دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند تا شاهد پیک شیوع کرونا نباشیم/محدودیت تردد شبانه همچنان برقرار است

نماینده عالی دولت در استان البرز با اشاره به اینکه مردم همچنان دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند تا شاهد پیک شیوع کرونا نباشیم، گفت: طبق گزارش سخنگوی ستاد ملی کرونا که ضمن تقدیر از البرز صورت گرفت، این استان روند بسیار خوبی در مدیریت بیماری کرونا داشته و نگرانی ها را برطرف کرده است.


به گزارش رواب عمومی و به نقل از  اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در حاشیه جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا که روز شنبه به ریاست رییس جمهور به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، با اشاره به اینکه اخبار بسیار خوبی در نشست امروز وجود داشت، افزود: رییس جمهور محترم اعلام کردند که طی کمتر از یک ماه اخیر در کشور حدود 80 درصد از بستری ها و 70 درصد از فوتی های ناشی از کرونا کاهش پیدا کرده است.
وی با قدردانی از فعالیت های کادر بهداشت و درمان و مسئولان در البرز، ادامه داد: طرح های محله محور سپاه پاسداران در استان و همراهی های مردم و بویژه اصناف در البرز سبب شد که در چند هفته متوالی البرز روند کاهشی بسیار خوبی در شیوع کرونا داشته باشد.
شهبازی گفت: در خصوص واکسن نیز در این نشست مقرر شد که طبق اولویت بندی در 4 فاز نسبت به تزریق واکسن با رویکرد گروه های حساس، اقدام شود.
وی افزود: 2 موسسه بزرگ داخلی نیز در خصوص تهیه واکسن اقداماتی انجام داده اند که امید است هر چه سریع تر برای تزریق تولید و اماده شود.
استاندار البرز اضافه کرد: رنگ دیگری به مجموعه رنگ های میزان شیوع کرونا اضافه شد، در مناطقی که بعنوان آبی شناخته می شوند، تمامی فعالیت ها با رعایت دستورالعمل های بهداشتی آزاد است.
وی گفت: در البرز نیز طالقان در شرایط آبی است و سایر شهرستان ها در وضعیت زرد قرار دارند.
شهبازی افزود: طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا محدودیت تردد از ساعت 21 تا 4 بامداد همچنان استمرار دارد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.6.1.0